Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

~*MauzY*~ istorija.

Go down 
AutoriusPranešimas
~*MauzY*~
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 68
Registration date : 2008-03-15

RašytiTemos pavadinimas: ~*MauzY*~ istorija.   2008-03-16, 09:55

Na tokia mano nęsamonė apie mergaitę ;D*

Sausio 14.

Vėl išlipau iš lovos ne ta koją. Brolis vėl šaukia, kad vėluoja pusryčiams... Įėjau į vonią, prasivaliau akis su šaltu vandeniu ir užsimečiau chalatą. Atėjau į virtuvę ir vėl ta pati scena. Arbata, sumuštiniai, o pas brolį blynai... Su šokoladu.. Mano mėgiamiausi. Atsisėdau, trupoutį atsikandau sumuštinio atsigeriau arbatą ir nuėjau vėl į savo kambarį... Nenoriu vėluoti į mokyklą, nes šiandiena mano nauja diena naujoje mokykloje, naujoje klasėje. Labai bijau, bet tuo pačiu ir žinau, kad joje bus JIS... Mano mylimasis iš Interneto. Jo vardas Erikas, jam 15 kaip ir man. Bėje mano vardas Mūza. Keistoka taip? Na nenukrypstam nuo temos. Dabar aš jau sėdžiu ir laukiukolgalėsiu eiti į naująją mokyklą. Beveik neužigau kaip tėtis sako "Mūza, jau pe dešimt aštuonių" Šokau nuo lovos, apsimoviau batus ir bėgau,net pamiršusi striukę. Teko nubėgus pusę kelio grįžti atgal. Vėl bėgau,bet dabar greičiau. vis žvilgčioju į telefoną.Be keturių aštuonios, be trijų aštuonios, be dviejų aštuonios, be vienos minutės aštuonios ir aš jau šalia mokyklos. Pasidėjau į spintelę striukę ir ėjau ieškoti kabineto. Nuskamba skambutis aš dar ieškau kabineto. Pagal mano apskaičiavimus jis turėtų būti antrame aušte, nes prasideda skaičiumi 2. Kiti du skaičiai 24 tai reiškia kažkur gale. Jau pradėjau bėgti ir štai matau kabinetą su numeriu 224. Pasibeldžiu ir mokytoja jas atidaro. Iškart pastebiu, kad tai Chemijos klasė. Bėje cheija man sekasi neblogai. Mokytoja sušunka "Tylos!" Visi nurimsta ir atsisiuka į mokytoją. Bėje ne į ją pačią, o į mane. Man gėda. Prisimenu, kad nepasidažiau! Galvoju gal nepastebės. Mokytoja vėl pasakoja "Pas mus šiandiena nauja mokinė. Tai Mozė. Ji atsikraustė į mūsų miestą ir pradės mokytis mūsų klasėje". Mančiau, kad viena vienintėlė vieta šalia.... Eriko... Teko ten ir atsisėsti. Pamokos praėjo sklandžiai. Parėjau namo ir brolis vėl prie manęs kimba" Na kaip su Eriku? Na ar kartu mokotes?" Neištvėriau ir atsakiau" Jokio Eriko nėra!" Ašaros pasirodė mano akyse. Nubėgau į kambarį užsirakinau duris ir atsiguliau.
Truputį nusnaudus atsikėliau ruošti pamokų. Pilvas gurgė kolk jų neparuošiau. Jei namuose butų nors tėtis ar mama eičiau valgyti, bet yra tas durnas brolis. Tad teko su tuščiu pilvu eiti miegoti. Niekaip neužmigau, nes galvojau apie Eriką... Mintys sukosi apie jį gol galiausiai įsivaizdavau, kad jis šalia ir užmigau...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
suka
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 40
Registration date : 2008-07-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*MauzY*~ istorija.   2008-07-04, 21:48

[i]man visai patiko,tik nepagavau minties kodėl Mūza taip nemėgsta savo brolio?;D ir šiaip man užkliuvo tik tai,kad nemažai gramatinių klaidų;] labiausiai prajuokino ta vieta kai mokytoja ją pristato ir vietoj Mūzos parašyta Mozė;DD todėl patarčiau kitą kartą dar pažiūrėt ar nepadarei klaidų;]

o šiaip daugiau neturiu prie ko prikibt;] bent man tai patiko;]]
Atgal į viršų Go down
Cherry.
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 64
Registration date : 2008-07-07

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*MauzY*~ istorija.   2008-07-07, 13:14

Labai patiko.. Yra keletą gramatinių klaidų. bet man patiko, kažkur aš jau skaičiau šį pasakojimą :D ;)
Atgal į viršų Go down
Kristė
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 169
Registration date : 2008-07-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*MauzY*~ istorija.   2008-07-24, 16:42

Mm O.O
Gers.
Pati tikrai kūrei?
Jėz, aš kiek daug istorijų esu sukūrus tik nė vienos nesu pabaigus.
O, kaip gerai :D
Dabar turėsiu į ką kreiptis ;)
Atgal į viršų Go down
dainuke1997
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 173
Registration date : 2008-07-07

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*MauzY*~ istorija.   2008-07-28, 09:35

Oho O.O
Cia tai bent...
Yra gramatiniu klaidu, bet tikrai idomu... Bus dar? :D (wasntme)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://zaliagele.blogas.lt
šalta.
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*MauzY*~ istorija.   2010-09-18, 13:01

Daug gramatinių klaidų, nerišlūs sakiniai ir nėra pastraipų. prastai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*MauzY*~ istorija.   

Atgal į viršų Go down

~*MauzY*~ istorija.
Atgal į viršų 
Puslapis 11