Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

Britney Spears

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
LitaRAW
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 75
Registration date : 2007-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Britney Spears   2007-07-28, 23:20

Asmens duomenys:

Pilnas vardas: Britney Jean Spears
Pravardės: Brit-Brit, Brit, Bit-Bit, Boo Boo
Gimimo diena: 1981 m. gruodžio 2 d.
Gimimo vieta: Makombas (McComb), Misisipės valstija (Mississippi), JAV (USA)
Vaikystės gyvenamoji vieta / Tėvų namai: Kentvudas (Kentwood), Luizianos valstija (Louisiana), JAV (USA)
Dabartinė gyvenamoji vieta: Malibu (Malibu), Los Andželas (Los Angeles), Kalifornijos valstija (California), JAV (USA)
Akių spalva: Ruda
Plaukų spalva: Ruda
Ūgis: 163 cm
Svoris: 54 kg
Batų dydis: 37
Zodiako ženklas: Šaulys

Artimi žmonės:

Mama: Lynn Irene Bridges (gimusi 1957 m.), mokytoja
Tėtis: Jamie Parnel Spears (gimęs 1954 m.), statybų rangovas
Sesė: Jamie Lynn Spears (gimusi 1991 m. balandžio 4 d.), moksleivė
Brolis: Bryanas Spears (gimęs 1977 m. balandžio 18 d.)
Pirmas vyras: Jason Allen Alexander (gimęs 1981 m.), su Britney susituokė 2004 m. sausio 3 d. - santuoka anuliuota 2004 m. sausio 5 d.
Antras ir dabartinis vyras: Kevin Earl Federline (gimęs 1978 m. kovo 21 d.), su Britney susituokė 2004 m. rugsėjo 18 d., iš ankstesnės santuokos su Shar Jackson turi du vaikus: dukrą - Kori Federline (gimusi 2002 m.) ir sūnų - Kaleb Federline (gimęs 2004 m.)

Muzika:

Pirmas singlas: "...Baby One More Time" (1998 m.)
Pirmas albumas: "...Baby One More Time" (1999 m.)
Muzikiniai albumai: 5 albumai: "...Baby One More Time", "Oops!... I Did It Again", "Britney", "In The Zone", "Greatest Hits: My Prerogative", daugiau apie albumus skaitykite čia
Mėgstamiausia daina iš albumo "...Baby One More Time": "From the Bottom Of My Broken Heart"
Mėgstamiausia daina iš albumo "Oops!... I Did It Again": "Don't Let Me Be The Last To Know"
Mėgstamiausia daina iš albumo "Britney": "Slave 4 U"
Mėgstamiausios dainos iš albumo "In The Zone": "Everytime" and "Boom Boom"
Originalus albumo "Oops!... I Did It Again" pavadinimas: "Sunflower"
Originalus albumo "In The Zone" pavadinimas: "Get in the zone"

Kiti duomenys:

Mėgstamiausi gyvūnai: Maži šuniukai
Mėgstamiausia spalva: Žydra
Mėgstamiausia gėlė: Balta rožė
Mėgstamiausia kūno dalis: Lūpos
Nepatinkančios kūno dalys: Kojos ir nosis
Labiausiai patikęs filmas: "Plieninės magnolijos"
Mėgstamiausia aktorė: Meg Ryan
Mėgstamiausi aktoriai: Benas Affleckas, Bradas Pittas ir Tomas Cruise'as
Mėgstamiausi atlikėjai: Michael Jackson, Prince
Megstamiausios atlikėjos: Whitney Houston, Janet Jackson, Madonna ir Mariah Carey
Mėgstamiausios grupės: "Backstreet boys", "N'sync", "Aerosmith", "Third eye blind"
Praktikuojamos sporto šakos: Krepšinis, golfas, tenisas, plaukimas

Britney gimė 1981 m. gruodžio antrąją (pagal zodiaką - šaulys) Kentvude, Luizianoje. "Vaikystėje mama paskui mane nespėdavo. Kartais turėdavo tris kartus per dieną maudyti, nes išsitepliodavau mamos dažais. Ji dėl to siaubingai pykdavo, nes vos tik mane išmaudydavo ir perrengdavo, aš vėl smukdavau į vonią ir iš naujo "pasipuošusi" traukdavau Whitney Houston dainas!" - pasakoja Britney. Tačiau šie koncertai nenuėjo perniek. Mama atkreipė dėmesį į dukters balsą ir užrašė ją į bažnyčios chorą. Būdama ketverių, Britney pirmą kartą užlipo ant scenos. Būdama aštuonerių ji dalyvavo televizijos kanalo "Disney Channel" surengtame konkurse ir gavo vaidmenį laidoje "The Mickey Mouse Club". Tiesa, jos produseriai iš pradžių manė, kad Britney yra dar per jauna tokiam darbui, tačiau atkreipė dėmesį į neeilinį mergaitės talentą ir padėjo jai tobulėti. Taip B.Spears atsidūrė Niujorko "Šokių centre" ir profesionalioje aktorystės mokykloje. Čia besimokydama ji nusifilmavo daugybėje reklaminių klipų, vaidino įvairiuose spektakliuose, kol pagaliau tapo nepamainoma "The Mickey Mouse Club" nare. Būdama 16 metų Britney nusprendė palikti Disnėjaus pasakų herojų "chorą" ir panoro tapti soliste.

Plokštelių firma "Jive" pasirašė sutartį su B.Spears 1998 m. pradžioje, tačiau neskubėjo leisti pirmųjų jaunosios daininkės plokštelių. Iš pradžių pabandė įvertinti galimą debiutantės sėkmę. Jie pasinaudojo internetu: 1998 m. birželio mėn. jame pasirodė daugybė nemokamų žinučių su B.Spears dainomis, vaizdajuostėje įrašytais interviu fragmentais, nuotraukomis bei kitokia informacija apie dar niekam nežinomą dainininkę. Pasipylė tokia puikių atsiliepimų lavina, kad, pasak "Jive" vadybininkės K. Keimen, dainininkė išpopuliarėjo dar prieš pasirodant pirmosioms plokštelėms. Padrąsinta tokios netikėtos sėkmės, firma "Jive" 1998 m. vasarą surengė pirmuosius Britney pasirodymus (repertuare buvo tik keturios dainos). O spalio 23 d. buvo išleista pirmoji B.Spears maža plokštelė (singlas). Viena daina iš karto pateko į pagrindinių JAV radijo stočių populiariausių dainų sąrašus. Lapkričio mėnesį dainininkę pakvietė dalyvauti populiarios tuo metu grupes "*NSYNC" gastrolėse Amerikoje. "Pasirodymas pirmosiose "*NSYNC" koncertų dalyse buvo puiki patirtis, labai pravertusi vėliau prasidėjusiuose mano pačios soliniuose pasirodymuose", - prisimena Britney. "Nelengva buvo užkariauti simpatijas publikos, kurios daugumą sudarė merginos, tačiau man tai pavyko." Baigiantis 1998-iesiems net dvi B.Spears dainos pateko į populiariausiųjų JAV dainų dešimtuką, nors pirmasis albumas tuo metu dar nebuvo išleistas. O prieš Kalėdas solidžiausias pasaulio muzikos verslo savaitraštis "Billboard" išrinko populiariausius metų atlikėjus. Šios varžybos vyko interneto puslapyje. Atkakliausia kova užvirė tarp "Backstreet Boys" ir B.Spears, o nugalėjo Britney. "Dėl šio momento dirbau visą savo gyvenimą", - po pergalės pasakė ji. "To aš troškau nuo pat mažumės". Po metų B.Spears albumas "...Baby One More Time" buvo antras tarp labiausiai perkamų. Britney jau tituluojama pop princese ir gali vadintis žvaigžde...

Šios žvaigždės biografijoje - sausakimšos koncertų salės ir sėkmingai pardavinėjami albumai. Bet ką ji iš tiesų mano apie žvaigždės gyvenimą? "Tai nuostabu! Nepakartojama!" - sako ji. "Galiu dainuoti, keliauti po pasaulį, apsilankyti nežinomose vietose ir patirti daug nepaprastų įspūdžių." Nors žvaigždės gyvenimas sudėtingas, Britney Spears jo niekada nekeistų į tylų ir ramų. "Ne, niekada!" - tvirtina ji. "Man labai patinka šokti ir dainuoti. Kai buvau keturiolikos ir filmuodavausi televizijoje, grįžau namo, kad galėčiau vėl normaliai lankyti mokyklą. Iš pradžių buvo visai įdomu, tačiau greitai atsibodo kiekvieną dieną užsiimti ta pačia veikla. Aš vėl užsinorėjau keliauti! Turiu prisipažinti, kad dėl karjeros teko daug paaukoti. Bet neturiu kuo skųstis." Britney pasakoja, kad, nepaisant visko, ji nemetė mokslų: "Mokiausi iš visų jėgų, atlikdavau nekenčiamus namų darbus, laikiau egzaminus budint komisijai. Kai prieš keletą mėnesių svečiavausi Europoje, keli draugai man pasakė: "Skrisim kartu", o aš tik atsidusau. Ankščiau nemėgdavau skraidyti lėktuvu, bet dabar tai man labai patinka. Juk skrisdama galiu mokytis arba miegoti." Britney labai nusimena, kai žmonės apie ją rašo neigiamus dalykus. "Aš labai jautri, grįžusi namo dažnai verkiu. Nesuprantu, kodėl visi tie pagyvenę žmonės nuolat užsipuola jaunesnius?" Geriausiai Britney jausmus atspindi jos daina "Overprotected" ("Pernelyg saugoma"): "Pasisveikink su šia mergina - tai aš... Tikiu, kad reikia naudotis progomis... Man taip įgriso žmonės liepiantys man būti kažkuo kitu."
"Labai gera, kad galiu rašydama dainas išsakyti, ką jaučiu. Bet kartu ir baisu šitaip atsiverti. Šiame versle turi netylėti, jei nori, kad viskas būtų gerai padaryta, taigi aš taip ir elgiuosi," - sako Britney. Jos taip lengvai nepastumdysi!..

Vienišas gyvenimas viršūnėje, be galo įtempta dienotvarkė neleidžia Britney būti su savo šeima tiek, kiek jai norisi. "Blogiausia, kad esu toli nuo savo namų ir šeimos (šeima - tai sesutė Jamie Lynn, brolis Brianas, mama Lynn ir tėtis Jamie)", - prisipažįsta dainininkė. "Aš jų labai pasiilgstu. Kai tik galiu, parvažiuoju namo, tačiau sunku rasti tam laiko, nes esu labai labai užiėmusi." Britney turi nuostabią šeimą, kuria pati labai didžiuojasi. Jos mama dirba mokytoja pradinėje mokykloje, tėtis dirba statybos bendrovėje, brolis Bryanas mokosi universitete, o sesutė kasryt keliauja į mokyklą. Geriausia savo drauge Britney laiko savo mamą, kuri ilgai vadovavo merginai, net kišdavosi į meilės santykius. Jauna dainininkė kentė, bet nepyko ant rūpestingos mamos. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau kalba apie laisvę ir savarankiškus sprendimus. Britney vertina ir dėkoja mamai už jos įdėtas pastangas į tai, kad ji taptų žvaigžde. Dainininkė supranta, kad be mamos ji nebūtų padariusi tokios karjeros. Britney puikiai sutaria su savo mažąja sesute, kuri sako: "Ji labai gera sesuo. Visos draugės man pavydi, kad Britney vedasi mane į koncertus ar parduotuves. Aš atskleidžiu jai savo paslaptis ir klausiu patarimų... Ji labai šauni dainininkė. Kai užaugsiu, būsiu tokia pat kaip ji." Atrodo, Jamie Lynn neblogai sekasi. Sesutė Britney dėka pamažu garsėja ir sakosi net pralenksianti ją! Apie Jamie Lynn jau prikurta svetainių internete, ji ne tik dainuoja, bet jau ir įrašinėja savo dainas. Apie šią jaunąją žvaigždę galite daugiau sužinoti jos oficialioje svetainėje: http://www.jamielynnspears.com.

"Privalau visada būti graži. Visi tiki, kad pop žvaigždės visuomet puikiai atrodo." Bet net Britney būna pilkų dienų - nors ji tikrai labai graži. Atėjusi į fotografo studiją su paprastais džinsais ir marškinėliais, ji atrodo kaip bet kuri daili vyresniųjų klasių moksleivė, tik jos dantys akinamai balti ir pilvukas tikrai labai plokščias. "Visą laiką jaučiuosi nesaugi. Tikrai!", - tvirtina ji. "Kadangi esu žvaigždė, žmonės tikisi iš manęs ypatingo elgesio. Jei kurią dieną nesijaučiu graži, o turiu kur nors pasirodyti, kartais jaučiu, kaip žmonės žiūri į mane nusivylę ir galvoja: "O, tai tokia ta Britney?"" Ir ji visai nesididžiuoja savo grožiu. "Kiekviena galėtų atrodyti puikiai su tiek stilistų, kiek dirba su manimi", - sako ji. Britney norėtų, kad žmonės mažiau domėtųsi jos asmeniniu gyvenimu. Ar tau patiktų, kad tavo nekaltybė būtų aptarinėjama viso pasaulio žiniasklaidoje? Ar norėtum, kad kievieną tavo bučinį su mylimu vaikinu tuojau pat aptarnautų tūkstančiai žmonių internete, komentuodami ir prikurdami, ką jautei tu ir ką darė jis? Dabar Britney tapo gudresnė ir mažiau pasakoja apie savo jausmus. "Tai tikrai nėra svarbu. Jei dabar žurnalistai paklausia manęs ko nors asmeniško, atsakau, kad tai ne jų reikalas."

Šlovės nelaisvėje ši mergina negali užsimaniusi užbėgti į kavinukę už kampo išgerti kavos - gatvėje tuoj susidaro "kamštis" nuo subėgusių gerbėjų! "Beveik niekur neišeinu", - sako Britney. "Gal tik kartais, po tokio renginio kaip MTV apdovanojimai. Norėčiau dažniau išeiti pasilinksminti, bet kai tiek daug darbų, turiu tinkamai ilsėtis - dažnai šėlti iki keturių ryto negaliu." Taigi jei manei, kad Britney siaučia iki paryčių kiekvieną naktį - klysti. Tiesiog kiekvienas jos pasirodymas klube ar kavinėje tuoj pat viešai paskelbiamas, todėl ir atrodo, kad ji nuolat linksminasi.

Milijonai merginų nori būti panašios į Britney: seksualios ir pasitikinčios savimi.. Vaikinai žavisi merginomis, panašiomis į Britney, nes jos natūralios, žaviai moteriškai flirtuoja, drauge yra nedrąsios. Visiškai aišku, kad Britney Spears yra atradimas ne tik kaip dainininkė. Žaibiška sėkmė padarė ją merginų ir vaikinų kulto objektu visame pasaulyje. Vaikinams ji - svajonių mergina, nes jos šviesūs plaukai, ji seksuali ir labai erotiška. Britney išskirtinai patraukli, bet kartu ji tokia pat kaip ir kitos merginos. "Kartais man nesuvokiamas dėl manęs kilęs šurmulys. Esu paprasta mergina. Nei daugiau, nei mažiau. Turiu normalią figūrą, kaip ir milijonai merginų šiame pasaulyje!" Ar tokią karjerą padariusi Britney ko nors nesigaili? Sako, kad ne, bet jai labai ilgu be šeimos: "Tai didžiausia kaina, kokią tenka mokėti už populiarumą. Kuo toliau nuo namų esu, tuo labiau jų ilgiuosi. Nepadedu telefono ragelio, vis skambinu tėvams ir draugams. Taip bent įsivaizduoju, kad gyvenu su jais." Visai neseniai Britney atidarė restoraną pavadinimu "Nyla". Tai žodžių Niujorkas ir Luiziana pirmosios raidės. Atrodo Brit savo sėkmę nori išbandyti ir kitose srityse... Prie kitų sričių prisideda ir jau išgarsėjęs filmas "Crossroads", kur B.Spears atliko pagrindinį vaidmenį.

Dabar Britney vardą žino kiekvienas. Kai kurie ją kritikuoja, kiti aukština ir žavisi, tačiau visi turėtume pripažinti, kad Brit yra už ką gerbti. Ne kiekvienas sugebėtų padaryti tai, ką padarė ji...

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kita
Įgimtas talentas
Įgimtas talentas

Pranešimų skaičius : 304
Registration date : 2007-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2007-10-07, 17:56

Naujausia jos daina "Gimme more" ar kaip ten.Dantukai. man visai patinka. (wasntme)
Atgal į viršų Go down
*Beata
Menininkas
Menininkas

Pranešimų skaičius : 1253
Registration date : 2008-02-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-02-26, 20:50

seniau labai patiko. dabar nebe (:/)
bet "gimme more" ir "piece of me" neblogos. 🦋
Atgal į viršų Go down
Kitt
Kūrybiška siela
Kūrybiška siela

Pranešimų skaičius : 652
Registration date : 2008-02-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-02-26, 22:40

Jo, pora dainų ir dabar yra neblogų...Nors man labaiu ankščiau inai patiko, nes dabr ,,nusivažiavo"... :nop:

You’re my superstar!
<3*
Atgal į viršų Go down
*Someone
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 1083
Registration date : 2007-07-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-02-26, 22:59

Ką bepadarysi, ne visi žmonės gali, ar turi valios išsilaikyt tam pramogų pasauly.

Menininkas
Menininkas

Pranešimų skaičius : 1253
Registration date : 2008-02-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-02-27, 19:10

tikra tiesa.
dauguma kurios buvo labai populiarios, taip sakant nusivažiavo ;DD. (cheer)
Atgal į viršų Go down
Jelly....;]]~
Įgimtas talentas
Įgimtas talentas

Pranešimų skaičius : 410
Registration date : 2008-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-03-18, 19:40

Na nors ji ir :lol!:
Bet jos dainos vis dar potų viršūnėse... :shok:
Atgal į viršų Go down
arbata
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 165
Registration date : 2008-04-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-04-06, 16:39

Kažkada labai labai seniai, buvau jos fanė. Man rodos buvau 4-okė.
Nors taip nusirito, bet jau keliasi, o jau ką kalbėt apie dainas..Top'ai visi jos. huh.;D
Atgal į viršų Go down
StupidMiau.
Tobulėjantis menininkas
Tobulėjantis menininkas

Pranešimų skaičius : 228
Registration date : 2008-04-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-04-12, 18:50

Aš irgi buvau jos gerbėja ;D
Kažkada. Šiaip jos balsas neblogas, išvaizda kaip kada. Bet iš veido tai ji graži.
Atgal į viršų Go down
Chaos wolf.
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 22
Registration date : 2008-03-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-04-13, 09:43

Eikit kakot su ta Britke. xDD
Kaip užknisa,kad jos lievos dainos topų viršūnėse vietoj tų,kurie tikrai jų nusipelno.
Dieve,net klipai apgailėtini. Ir apskritai,jos vietoj,kokius metus žmonėms nesirodyčiau,o pirmiau asmeninį gyvenimą susitvarkyčiau.
Atgal į viršų Go down
Jelly....;]]~
Įgimtas talentas
Įgimtas talentas

Pranešimų skaičius : 410
Registration date : 2008-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-04-20, 14:20

I like Brit music ... (angel)
Atgal į viršų Go down
Angeliuke
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 30
Registration date : 2008-12-07

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2008-12-10, 20:22

oops...I did it again labai graži daina.
Graži ji visai, bet nesu faanėė.
Atgal į viršų Go down
Ž h i r a f a.
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 34
Registration date : 2009-01-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Britney Spears   2009-01-30, 12:17

O man ji patinka. ( :
Atgal į viršų Go down