Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

Snaigiaūs vapalionės xD

Go down 
AutoriusPranešimas
Snaigiūs
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 12
Registration date : 2009-02-01

RašytiTemos pavadinimas: Snaigiaūs vapalionės xD   2009-02-01, 19:23

Čia dėsiu savo.. Emm.. Viską raštiška :D
Kai kas gali atrodyt labai depresova, gal banalu, bet kuriu kai užeina, ir tuo momentu tai atrodo puiku. Po to nuomonė neretai keičias, bet tiek jau to xD
Taigi.. Lauksiu įvairiapusės kritikos juokias.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Snaigiūs
Naujas Talentas
Naujas Talentas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigiaūs vapalionės xD   2009-02-01, 19:43

Ooo, Dieve... o.O
Jap. Net man pačiai kartais keista skaityt ką parašiau <<"
Emm.. Tai va. Čia ne apie meilę, jei kas nesuprato xD O apie draugystę. Apie šlykščią draugės išdavystę. Svarbiausia kad neatrodo kad jai tai rūpėtų, kad ji tai išvis prisimena ¬¬
Vien žo. Prašau per daug nesibaisėti, kuriu ir linksmesnių dalykėlių xD
Tai tiek. Gana pliurpt. Še ;DD :

Balto porceliano kaukė

Kasden žiūriu aš į tave.
Bet nežiūri Tu į mane…
Linksmai šypsaisi, juokies su jom…
Ir kas gi gali būt „ne to“?

O jei pažvelgsi į mane..
Tai ką Tu pamatysi?
Tik baltą porceliano kaukę,
Man veidą ji aptraukė...

Tą po kuria kasdien slepiuos,
Su jom visom kartu juokiuos.
Su džiaugsmo šypsena veide,
Žvelgiu aš į Tave.

Ir nors norėtųsi man klykti..
Sava širdim tavąją išdraskyti...
Su ašarom po Džiaugsmo kauke,
Šypsausi Tau..

Tu nematai širdies skausmų
Ir ašarų takų,
Kurie kasdien, visi išvien,
Teka manu skruostu.

Tu nematai - ir nežinai..
Manai kad viskas man gerai..
Kad širdį man iš gabaliukų,
Kas nors vėl „sulipdys“

Tu nejauti, kaip ji kasdien
Iš naujo vėl sudūžta.
Ir viskas kas iš jos belieka,-
Tai širdgėla aitri...

Bet tu juk nieko nematai,-
Tu nieko šito nežinai..
Kasdieną vėl linksmai juokies,
Pamiršusi mane..

O aš tyliai stebiu Tave,
Iš mažo kaukės krašto..
Ir tyliai verkdama šnabždu,-
„Jos nebėra... širdies nėra..“
Atgal į viršų Go down
Snaigiūs
Naujas Talentas
Naujas Talentas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigiaūs vapalionės xD   2009-02-01, 19:45

Ir dar xD
Kitus darbus kelsiu tik kai sulauksiu šio komentarų xD
Būkit žmones, nepatingėkit ne tik paskaityt, bet ir pasakyt ką galvojat ;DDD
Atgal į viršų Go down
Snaigiūs
Naujas Talentas
Naujas Talentas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigiaūs vapalionės xD   2009-02-01, 22:15

Aj, žinot, persigalvojau xD
Įmesiu šį tą linksmesnio ;DDD

1 skyrius

Tamsiame kambaryje užtrauktomis užuolaidomis, pasigirdo telefono muzikėlė. Aš užsidengiau galvą užklotu ir persiverčiau ant kito šono, grįždama į saldaus miego stadiją, kurią vos vos sutrugdė telefonas. Tiesa pasakius jis manęs beveik neveikė. Ėmiau prisimindinėti sapną ir netgi toliau jį sapnuoti.
Bet prie dar pirmosios muzikėlės pasigirdo kita – šį kart žymiai įkyresnė polifoninė melodija. Ji varė mane iš proto. Jos rytais klausiausi gal tris metus be perstojo. Pakėliau galvą. Abu telefonai trukšmaudami gulėjo ant spintelės, keli žingsniai nuo lovos taip, kad negalėčiau pasiekti jų ranka. Norėdama juos išjungti, turėčiau keltis, ir eiti gerus keturis žingsnius link jų. Nedvejodama dribau atgal ant pagalvės nusisukusi į sieną.
Na jau ne, pamaniau aš tik noriu miego... Bet nespėjus nutilti pirmąjai muzikėlei, suskambo tai... Šnypšiantis „Labas rytas“ su radijo stotimi... Radija buvo nustatyta be galo garsiai, o šnypščiantys trukdžiai regis tuoj privers mane nuprotėti.
Aš žaibiškai atsisėdau lovoje, priverstinai pramerkusi akis. Vokai traukė viens kitą lyg magnetai. Nuleidau kojas ant žemės ir labai neįprastu man greičiu, vos viena pramerkta akimi, nulėkiau prie žadintuvų choro ir išjungiau juos taip, kad nebepasikartotų.
Palaimingai, galima sakyti nusklendžiau lovą ir atsiguliau miegoti. Saldžių sapnų.. pati sau pamaniau. Neišgirdau tylių žingsnių koridoriuje.
-Liz,- išgirdau moterišką balsą.- Kelkis, jau septynios.
Nieko neatsakiau ir demonstratyviai ignoruojamai (nors manęs niekas ir nematė), užsimečiau ant galvos koldrą. Buvo taip viliojamai tamsu..
-Liz?!- po kelių minučių palaimingo snaudulio išgirdau vėl.- Elizabet!- vidutinio amžiaus moteris įkišo galvą pro duris.
Aš tyliai suriaumojau ir atsisėdau. Ji žinojo kaip nekenčiu kai mane taip vadina. Elizabet! Kaip galima būtų sugalvoti vardą, ilgesnį, senoviškesnį ir labiau tinkantį kaimo bobutei nei paauglei??
-Taip, Leo?- atsišaukiau.
-Elizabet, po septynių penkiolika, kelkis nes paveluosi,- tarė Leonarda, įjungdama šviesą kambaryje.
Pasitryniau šviesos suerzintas akis
-O, taip, žinoma,- sumurmėjau, kai moters nebesimatė kambaryje.
Leonarda buvo tikrai nežemiško charakterio moteris. Nes tokios šlykštynės visoj mieloj Žemėj surast negalėtum! Bet gana apie ją. Aš paslėpiau akis po rankomis ir vėl griuvau į patalus. Kodėl aš?? Suniurzgiau mintyse. Tačiau šį kartą piktai atsiklojau ir antrą kart šį ryt išsikerėblinau iš lovos.
Svyruodama nusigavau link spintos ir išsitraukiau džinsus bei raudoną maikutę trumpom rankovėm. Tada nuo pakabos nuėmiau savo mėgstamiausią, chaki spalvos džinsinį švarkelį.
Taip, šiandien ta šlykšti, pirmoji diena mokykloje. Na, jiem visiem šie metai pirmi, pabandžiau save nuraminti. Bet nė vienas iš jų neįsiraus nepaaiškintai jau prasidėjus mokslo metam. Atsidusau. Moku save paguosti.
Ko ne įšokusi į rūbus, nulėkiau į vonią susitvarkyti. Kelis kartus perbraukus šepečiu, savo ilgus, bet plonus plaukus susirišau į uodegėlę, vildamasi kad neatrodau kaip pirmokė ir nulėkiau į virtuvę.
Paskubom į burną susigrūdusi sumuštinį su sūriu ir užsigėrusi Leo firmine – beveik šalta, bet užtat šleikščiai saldžia arbata, griebiau kelias monetas ant šaldytuvo padėtas man ir užsimečiau kuprinę.
-Iki, Leo,- šūktelėjau ir moviau per duris kol jai dar kas nors neužkliuvo.
Be penkiolikos aštuonios. Kaip tik laiku – spėsiu užsukt pas auklėtoją ir ateisiu į klasę prieš pat skambutį – neteks kęsti spoksančių bendraklasių.
Taigi xD Ką manote? Dantukai. Tai ne visas pirmas skyrius, įdėjau gan nedidelę jo dalį, kad visi nepatingėtų skaityti, jei nepatiks, vistiek įdėsiu likusią dalį, gal nuomonė pasikeis nes dar yra gal trys tokio pat dydžio dalys xD
Atgal į viršų Go down
Ž h i r a f a.
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 34
Registration date : 2009-01-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigiaūs vapalionės xD   2009-02-02, 14:03

Visai nieko.
Atgal į viršų Go down
šalta.