Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

Prancūzija.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Aiste.
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 37
Registration date : 2008-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Prancūzija.   2009-02-12, 19:12

Tad vieną rytą aš nusipirkau bilietus į savo išsvajotąjį Paryžių.Maniau bus geriau.
Išlipusi oro uoste,pasimečiau.Nežinojau kur eiti,neturėjau nė vieno pažįstamo,net nenutuokiau kur čia centras.Lėtai pėdinau išėjimo link,lyg ten rasčiau atsakymą,ką daryti.Tačiau nieko ten neradau.Išėjus į gryną orą įkvėpiau išmetamųjų dujų kvapo ir apsvaigau.Užsimaniau dabar sėdėti savo kukliuose namuose su katinu ant kelių ir jaustis saugi.Tačiau."Ei,ištižėle,juk pati to norėjai" bandžiau raminti save ir paveikti savo pasąmonę optimistiškomis mintimis,tačiau veltui.
Susizgribus,jog stoviu lyg įbesta,leidausi į savotišką ekskursiją pavadinimu:"kuo greičiau rasti parduotuvę".
"Lyg būčiau ten ką pametusi",tyliai pagalvojau aš,tačiau vis geriau,nei stovėti čia.

Po valandos vaikščiojimo aš atsidūriau paslaugių vaikinų būryje,kurie žūt būt norėjo man padėti.Angliškai paklausiau,kur būtų galima rasti parduotuvę,šį kart išties turėjau joje atsidurti,buvau be galo ištroškusi.
Jie belydėdami mane,paklausė ką aš čia veikiu."Bandau tapti laiminga",ironiškai teištariau aš ir nė nepajutusi ėmiau verkti.Jie pasodinę mane ant pilkai dažyto,medinio suoliuko ėmė klausinėti.Tuomet,aš nesusitvardžiusi ėmiau ir drėbtelėjau istoriją apie savo nelaimingą gyvenimą."O jie puikūs klausytojai" dar pamenu,kaip pagalvojau.

Tikriausiai po kelių valandų aš aprimau,o tuomet susirūpinę vaikinai paklausė ar turiu kur apsistoti.Žinoma aš pasakiau tiesą,"kvailė",tačiau neturėjau ką daugiau daryti.Jie kaip mat pasiūlė man draugiškai pasisvečiuoti vieno iš jų namuose.Ir net nelaukę atsakymo bėgo į parduotuvę maisto produktų vakarienei.
Manyje kilo daug priešganingų minčių,tačiau aš neturėjau kito pasirinkimo."Kaip bus taip bus".

O buvo gerai.Įlipę į vieno iš vaikinų mašiną leidomės į kelią.Aš degdama iš gėdos ir jausdamasi lyg kokia nupirkta lėlė,sėdėjau ir spoksojau pro langą.
Mašina sustojo.Ir prieš akis atsivėrė nuostabaus namo vaizdas.Eidami pro vartus į kiemą vaikinai man aprodė šį "kuklų" jų nuomone būstą.Aplink namą plytėjo dirbtiniai kriokliai,baseinai,vienetinės skulpturos,sodai.Viskas atrodė nuostabiai.Įžengdami naman mus pasitiko švelnių veido bruožų tarnaitė,kurios vardas buvo Pati.Ji iš Šveicarijos greit man pristatė vaikinas,kurio vardas buvo Emanuelis.Šios valdos buvo jo.
Namo eksterjeras man padarė įspudį,tačiau namo vidus.Svetainė buvo milžiniško dydžio:šviesi,dideliais langais,baisiai jauki.Po to sekė virtuvė:taip pat erdvi,jaukiai įrengta,moderni.
Užlipus į antrą aukštą Emanuelis parodė man mano kambarį.Palikęs valandėlei mane vieną leido įsikurti.
Kambarys buvo minimalistiškai apstatytas:didelė lova,senovinis veidrodis su lentynėle kosmetikai,rūbų spinta.Kambario vonia buvo mažytė,tačiau miela. Pastačiusi lagaminą prie durų aš puoliau į dušą,reikėjo atsivėsinti.Po penkiolikos minučių stovėdama tik su apatiniais aš išgirdau tylų beldimą.Tai buvo jis-Emanuelis.Jis pasiteiravo ar nenoriu ko nors atsigerti.Pažadėjau,jog nusileisiu po dvidešimties minučių.
Greit perbraukiau plaukus šukomis,apsivilkau baltą palaidinukę,džinsus,greit patepiau lūpas balzamu ir leidausi žemyn.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kristė
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 169
Registration date : 2008-07-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzija.   2009-02-15, 12:19

Ouu.. Būtų gerai, jei savo kūrinius dėtum į vieną temą. Bet čia tik taip, patarimas.
O apie kūrinį.. Hmm. Įdomus. Turintis tą mintį, kaip aš vakar sakiau, tik nežinau, kokia mintis;D
Na nieko, palaipsniui rasiu. O šiaip, esi kūrybinga. Telinkiu tik tobulėt (hug).
Atgal į viršų Go down
šalta.
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzija.   2010-09-18, 13:53

nelabai toks. neprilipo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzija.   

Atgal į viršų Go down

Prancūzija.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11