Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

Apie Junjou Realist (atnaujinta)

Go down 
AutoriusPranešimas
Junjou Realist
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2009-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Apie Junjou Realist (atnaujinta)   2009-03-12, 15:37

Am, sveiki) mano vardas Sofija, siuo metu man 16 metu.
Siam forume, galima pasakyti, esu jau senai, bet del nezinomu (bent jau man) priezasciu nebuvau cia apsilankius 3 metus...
Gal nebuvo tam noro ar kazkas tokio... isties savo kuryba esu apleidusi iki grindu, pastaruoju metu nerasiau jokiu istoriju, eiliu ir mane tokia situacija visiskai netenkina, nes labai noreciau prie to sugrizti... Uzsiregistravau cia budama 13 metu ir pagalvojau butu idomu paskaityt savo aprasyma) na is tikruju buvo smagu skaityt (kiek klaidu ir nusisnekejimo tame aprasyme buvo) todel nusprendziau ji istrint ir sukurt nauja)
Na gal daug apie save neparasysiu, gal tik svarbiausius faktus:
- Esu dragiska asmenybe. Jeigu matau, kad zmogui isties reikia pagalbos, butinai jam padesiu. Manau cia liecia tik mano gerus draugus, kuriuos tikrai pazistu)
Taip pat nebusiu pries susirast nauju)
- Esu dora, beveik niekada nemeluoju, na bent jau stengiuosi nemeluot. Net jei ir meluoju, tai savo melu stengiuos isgelbet kita zmogu, savo naudai niekada to nedarau. Dora esu todel, kad nepagailesiu geram zmogu nieko) ir nesvarbu ar tai butu tiesiog mano skirtas laikas jam ar jeigu jis prasys ka nors materialinio. Aisku padedu tik tuo atveju jei turiu tam galimybe.
- Esu gan uzsidarius savyje, todel uzsiimu piesimu ir rasymu, nes tik tokiu budu galiu atskleisti savo poziuri i kazka arba jausmus.
- Siuo metu turiu viena tikra drauge ir man daugiau nereikia. Turejau dvi, bet viena mane neseniai paliko del nezinomos man iki siolei prezasties. Apie tai galima spresti, kad nesu apie save aukstos nuomones ir nesistengiu kreipt i save didelio demesio. Ir gal but tai, kad nemegstu ypac dideliu kompaniju.
- Esu otaku, geimere, kinomane. :D
Jei kyla klausimu, rasykit. o_O
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Apie Junjou Realist (atnaujinta)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie seriala
» Marijonas Mikutavičius
» Paskutinė daina / The Last Song