Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

Simona*

Go down 
AutoriusPranešimas
Simutia*
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2009-06-16

RašytiTemos pavadinimas: Simona*   2009-06-16, 12:25

mmm mano vardas Simona Dantukai. Esu kaip keista ar nekeista is Kauno Dantukai. I love this city ;***** gyvenu kazkur toli, gyvenu su seima ir gyvunais Dantukai. jie visai nemieli Dantukai. Suo boxeris vardu Boksis (norejau duot kukas bet tevai nusprende kad man galvoj negerai Dantukai. ), o kate Kyca-Bumbulyte (i know it sounds strange Dantukai.). mano pomegiai baigiasi tinginyste Dantukai. joke Dantukai. megstu grot gitara (savarankiskai,db esu ja apleidus, bet, kadangi vasara tai reiks vel susiimt Dantukai.),dar megstu piest,kazkodel dazniausiai graffiti, tiesiog myliu ta gatves mena, nors ant sienu beveik nepiesiu, nes nenoriu gasdint zmoniu Dantukai., dar kartais megstu pafotkint cik cik,bet nemanau, kad pas mane menine gyslele nuotraukoms yra, nebent patobulinciau kadanors Dantukai. ziauriai ziauriai megstu klausyt muzika Dantukai. db siuo metu klausau praktiskai viska isskyrus rusiska popsa Dantukai. anksciau buvau atsidavus rokui ir hip-hopui,megst grupe 30 Seconds to mars,bet daba siek tiek galva persiverte ir klausau techno,house,hardstyle,electro,trance,hip-hop,rap Dantukai. siuo metu megstamiausiu grupiu, atlikeju nera x.x kazkada megau skaityti, bet hmmm db tai taip nenoriu net Kiečiaksaz filmai.... skanu , oi t.y. smagu ziuret Dantukai. zanras- visi kurie idomus :DD geriau man neduot filmu apie pasaulio isnykima,nes tada lb tenka daznai galvot omg tuoj bus pasaulio pabaiga reik saugot gamta, bet ner ka daryt :DD megstu hiphoperiu kultura,tokie jie man miele Yo yo. :DD nu va jau atsibodo rasyt, jei kazkas idomu dar tai rezkit klausimus
juokias.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
SinEater
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 59
Registration date : 2009-05-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Simona*   2009-06-21, 21:00

oOo Smagu kažkas naujo.
Sveika atvykusi. :]
Išmokink graffiti? Seilėjasi
Atgal į viršų Go down
Simutia*
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2009-06-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Simona*   2009-06-22, 18:16

mm su mielu noru ismokinciau, bet manyciau, kad paciai man dar mokytis is kazko reiktu Kiečiaksaz
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Simona*   

Atgal į viršų Go down

Simona*
Atgal į viršų 
Puslapis 11