Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

Angelo kraujas

Go down 
AutoriusPranešimas
ievute
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 5
Registration date : 2009-10-26

RašytiTemos pavadinimas: Angelo kraujas   2009-11-01, 17:21

Aš taip pat nusprendžiau įdėti čia savo kūrinuką šypt Jis nebus labai ilgas, nes veiksmas vyksta tik 2 dienas. Sąsiuvinyje esu parašiusi viską, bet kėlimas į kompiuterį užims šiektiek laiko. Tai mano pirmas blynas, tad gali būti šiek tiek klaidų, bet pasistengsiu, kad jų būtų kuo mažiau. Negailėkit kritikos, nes man jos reikia kuo daugiau. :DD
Malonaus skaitymo.šypt

Angelo kraujas

-Dink iš čia, kale! Kad daugiau akyse tavęs neregėčiau. Nesvarbu kur eisi, kur miegosi ar ką valgysi, dėl manęs gali ir nudvėsti, tik dink! - žviegė mano motina. Taip, ji katik išvarė mane iš namų. Pasiėmiau didelę tašę, susikroviau svarbiausius daiktus, drabužius, susirinkau santaupas ir mamos papuošalus, dabar man ju reiks labiau nei tai kekšei.
Išėjau pro duris net neatsisveikinusi, neatsigręžusi. Ir nors akyse kaupėsi ašaros ir buvo sunku palikti namus, nebegalėjau daugiau jai aiškintis, meluoti dėl to ko napadariau. Jai be manęs bus geriau, man taippat. Gaila, kad šalia nėra tėčio, tada viskas būtų kitaip.
Kas nutiko mano tėvui? Jis dingo prieš 5 metus tiesiog iš savo darbo kabineto. Gaila, kad tuo metu jo niekas nematė. Policija ieškojo, bet jis dingo skradžiai i žemę. Po pusmečio buvo paskelbtas mirusiu. Dar po pusmečio mama namo parsivedė naują vyrą Maiką. Jam buvo 26, o mamai 31.
Maikas buvo labai simpatiškas vyras ir labai mylėjo mamą, bet ji jį mylėjo dar stipriau. Jie valandu valandas sėdėdavo apsikabinę, šnipšdėdavosi. Mama tiesiog sužydėjo. Bet ir su manimi jis elgėsi kaip su dukra: palaikė po netekties, vesdavosi papramogauti, paguosdavo, buvo labai švelnus.
Kartais tarp mūsų būdavo perdaug tėviško artumo ir mama tai pastebėdavo. Pradžioje buvo tik nepatenkintas žvilgsnis ar priekaištas, kad per daug laiko praleidžiu su jos vyru. Vėliau pradėjo pavyduliauti, kad aš bandau ji nuvilioti. Tai kvaila , juk jis vos ne 10 metų vyresnis. Ilgainiui viskas darėsi vis baisiau. Žinoma mama buvo apdairi - rėkdavo ant manęs tik tada kai Maiko nebūdavo namie. Aš jam taip pat nesiskundžiau, nenorėjau, kad jaudintūsi. Kai jis nusišypsojo šį kartą, mama visai pasiuto, todėl aš dabar viena vaikštau apytuštėmis gatvėmis. Maikui, turbut, bus pasakyta, kad aš pabėgau. Tikiuos, kad jis patikės, nenoriu, kad jaudintųsi ir ieškotų manęs.

. . . .

P.S. tesinukus stengsiuos dėti dažniau, bet trumpesnius.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ievute
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 5
Registration date : 2009-10-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Angelo kraujas   2009-11-02, 17:32

Štai dar vienas tesinukas šypt Galbūt pradžioje parašiau per mažai, kad susidarytų pirminė nuomonė, bet kadangi jūsų perskaitė jau 10 , tai parašykit ir kritikos. Man jos labai reikia. Ačiū kas skaitot. :DD

Miestas, kuriame gyvenau, buvo labai didelis ir painus, bet aš jį pažinojau kaip 5 savo pirštus: pietinėje dalyje buvo turistų rajonas, šiaurinėje - fabrikai ir vargšų lūšnynai, o centre - prekybos centrai, bei kitos, paslaugas teikiančios, įmonės. Rytinėje dalyje buvo viešbučiai ir laukinis Pangėjos paplūdimys, o aš gyvenau vakarinėje – skersgatvių dalyje. Jis taip vadinamas, nes kas 100 metrų tarp namų eina išsišakojęs skersgatvis. Nepažįstantis galėtų ir pasiklysti, bet aš čia užaugau ir turbūt šianakt teks kuriame nors iš jų miegoti – ant seno suplyšusio čiužinio.
Buvo maždaug 9 val. vakaro ir saulė buvo beveik nusileidusi. Miesto pakraštyje važinėjo pavienės mašinos. Gatvės žibintai apšvietė barus ir kekšes einančias į ,,medžioklę''.
Prie artimiausio posūkio sukau į dešnę. Malfojaus gatvė buvo pavojingiausia visame mieste. Taip buvo todėl, kad joje yra apie 15 skersgatvių, ir kaikurie jungiasi tarpusavyję. Čia namus randa visi miesto elgetos, narkomanai. Parduotuvių centrai čia atveža brokuotus daiktus ir maisto likučius, todėl manau, kad jie visi čia neblogai pragyvena. Tikiuos, kad būsiu draugiškai priimta, bent jau kol susirasiu pastovesnę pastogę.
Apžiūrinėjau skersgatvį po skersgatvio, bet ten buvo tik tos pačios šiukšlės ir atmatos. O ko aš tikejausi? Juk čia bomžų namai. Viename skersgatvyje buvau radusi kažką panašaus į užtiesalą, bet ir gulinčių buvo daug. Mane butų tikrai priėmę, bet ir sumokėti būtų tekę ne pinigais.
Paskutinis skersgatvis. Nesitikėjau čia kąnors rasti, bet vistiek užsukau apsidairyti. Jis ėjo tiesiai gal 100 metrų, paskui sukosi į dešinę, tada į kairę. Galų gale pamačiau čiužinį. Keista, bet jis, nors ir purvinas, nebuvo paženklintas nereikalingais skysčiais, šiukšlių aplink taip pat nesimėte.
Apsidžiaugiau ir įsitaisiau ant jo patogiau. Pasidare taip gera žinant jog daugiau nereik ieškoti ir galėsiu ramiai pralaukti naktį. Užsimerkiau ir stengiausi atsipalaiduoti, tačiau ramybė truko neilgai. Išgirdau kažką krebždant šalia ir atsimerkiau. Mane apžiūrinėjo maždaug 19 metų vaikinukas. Tamsoje galejau įžiurėti tik susivėlusius palaukus ir issiplėtusius, nuo naujos dozės, vyzdžius.
- Negaliu patikėti, kad Dievas mane apdovanojo. Aš tik nueinu nusišlapinti, ir štai ant mano čiužinio guli gražutė, šviežutė mergaitė. – apsvaigusiu balsu tarė. – O tu dar ir švari... – išdėstė dar vieną savo pastebejimą mane pauostęs.
- Kur parašyta kad jis tavo? – paklausiau atžagariai, nekreipdama dėmesio į jo pastabas.
- Mano , nes aš jį čia atsinešiau, mano, nes aš taip pasakiau ! – piktai suriko. – Dink iš čia, nebent nori pasilikti ir kanors kartu nuveikti.- iš jo ženklų supratau ką turėjo omenyje, todėl atsistojau ir pasiėmiau dauktus, geriau dabar išeiti nei paskui kentėti.
Buvau jau beveik išėjusi į gatvę, kai išgirdau šakiant:
- Palauk ! – atsisukau . – Tu neatrodai elgeta, alkoholikė ar kalė, kurios dažniausiai kesinasi į mano guolį. Kas tau atsitiko?
- Išvarė.-
nenorėjau daug aiškinti.- Neturiu kur dėtis.
- Gal ir nepatikėsi, bet suprantu tave. Aš čia negyvenu. Galime eiti į seną, apleistą fabriką, ten aš glaudžiuosi. Yra čiužinys ir senas tuoletas, beto gana švaru. Ne rojus, bet vis gariau nei nieko.
- Tai eime.
- tariau.
Atgal į viršų Go down
SinEater
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 59
Registration date : 2009-05-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Angelo kraujas   2009-11-07, 17:40

Neblogai , patiko "Purvinų Gatvių" nuotaika, gal truputį kliuvo kad viskas sukasi apie seksą , truputį per daug šlifavai tą mintį : )
Sėkmės , labai laukiu kitos dalies.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Angelo kraujas   

Atgal į viršų Go down

Angelo kraujas
Atgal į viršų 
Puslapis 11