Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

langueur

Go down 
AutoriusPranešimas
langueur
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2010-03-29

RašytiTemos pavadinimas: langueur   2010-03-29, 18:33

Sveiki, šypt

Kadangi gavau administratorės (jei teisingai pamenu) pranešimą, kad turėčiau užsukti čia ir šį bei tą brukštelti apie save. Kiečiaksaz

Mano vardas Eglė, nors tiesą pasakius jo nelabai mėgstu, tačiau juk tėvai turi kažkaip pavadinti bliaunantį ryšulį lopšyje. ;]
Esu gimusi lapkričio 9d. Am, tiesa, pagal zodiako ženklą esu skorpionė, manau turiu visas savybes būdingas šiam ženklui. Man dabar 17 metų, tačiau atrodau kokių 15. Turiu vyresnį brolį (weee) verkia . Gyvenu Utenoje ir lankau A. Šapokos gimnaziją, šiuo metu esu antrokė. Na, kaip dera, mokykloje nekenčiu fizikos, o be proto esu įsimylėjusi istorija. Nors, tiesa pasakius, ši meilė trunkau ilgokai, 5 metus. Manau reikėtų susirasti kitą mylimąjį, na dėl įvairovės.

Hm, dėl rašymo. Lietuvių kalbos visiškai nesuprantu, o gramatinių klaidų darau begalę. ;] Tačiau, esu buvusi ankstensės mokyklos laikraščio redaktorė. Keista, ką? Šiuo metu taip pat rašau vienam internetiniui tinklapiui ir gimnazijos laikraštukui. Tačiau nekenčiu eilėraščių, miniatūrų ir kitokio kūrybinio šlamšto rašymo. Neįsižeiskit, nesakau, kad man nepatinka visa tai skaityti, tačiau visiškai jų nemoku kurti. man sekasi rašyti tiksliomis temomis, dažniausiai išsakius savo nuomonę, nors jos dažniausiai niekas neklausia. ;]

Šeip esu ganėtinai spontaniška, impulsyvi. Plepi (dažniausiai nelaiku ir nevietoje), teisuolė, nes viskas yra tik juoda arba balta. kaip jau minėjau išsakau savo nuomonė nors ji ir prieštaringa viskam, nesakau melo, geriau karčiai bet teisingai ;]

Na nežinau ką dar parašyti. Esu tikrai draugiška, nors iš pirmo žvilgsnio atrodau agresyvi. Sunkiai patikiu žmonėmis, bet jei nusprendžiu jais pasikliauti, tai juos be galo vertinu.

Na taipogi labai mėgstu žaisti futbolą, galit laikyti pagyrunę, tačiau manau, kad žaidžiu neprasčiau nei daugelis vaikinų. Beprotiškai dievinu knygas ir lietų. Bet apie tai manau dar kada parašysiu...

Na tiek manęs visos. :DD

Kas nepatingėjo perskaityti, brūkštelkit ir jūs komentarus, kokį įspūdį palikau. Nesvarbu ar gerą, ar blogą. Dantukai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kristė
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 169
Registration date : 2008-07-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: langueur   2010-03-30, 12:53

Sveika! Aš Kristina.

Pasirodei įdomi tokia. Turiu vieną klausimą. Kodėl nusprendei užsiregistruoti šiame forume? :DD
Atgal į viršų Go down
langueur
Naujas Talentas
Naujas Talentas

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2010-03-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: langueur   2010-03-30, 14:13

Sveika, Kristina

Turbūt todėl, kad norėjau susirasti bendraminčių ir šiek tiek pakurti ;]
Atgal į viršų Go down