Kūrybos kampelis

Forumas kūrėjams

rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 

šalta. (NE) slaptas dienoraštis odiniais viršeliais.

Go down 
AutoriusPranešimas
šalta.
Mažasis kūrėjas
Mažasis kūrėjas

Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: šalta. (NE) slaptas dienoraštis odiniais viršeliais.   2010-07-20, 10:02

Du tūkstančiai dešimtieji metai. (2010) Liepos dvidešimta diena. (07.20)
Kompiuteris sugedęs,naudoju PS3,bet dabar esu prie kaimynės kompiuterio.Na,dirbėjau su avataru.Tai nėjo išsuagoti in www.picnik.com kur dirbau,tai nėjo įkelti į kūrybos kampelį.Ir visokių kitokių nesąmonių.Vasara...man patinka atostogos,bet jau pasiilgau mokyklos.Pasiilgau griežtų mokytojų,savo nekenčiamiausios matematikos,mylimos lietuvių kalbos...pasiilgau knygų.Šiandien teko anksti ryte atsikelti ir pamačiau,kad šuniuko nėra.Et,mama jį į lauką išvedė,o aš sau išsidrėbus seiles tįsau lovoje.na,ji vistiek negrįžo.Teko su raktais nutipenti iki kaimynės namų ir ten ąj radau.Žinoma,užsisedėjau...o kaip gi kitaip? Juk aš interneto nemačius savaitę.Pusryčiams krimstelėjau sveikų sausainiukų BELVITA ir vaišinu jus.Na,jums teks pasmaguriauti mano kūrinėliais ir dienoraščio įrašais.BELVITA'os negausit.Um,aš gobšė...ui,kokia gobšė.Vakar prie PS3 sėdėjau,nu žiūriu,forumas uždarytas.Pamaniau,kad gal ką pakeitė.Ateinu šiandien ryte,nė kruopėlytės nepakeista.O dievaži,kodėl visi tokie neaktyvūs?Reikia daugiau narių kviesti.O administratoriai turbūt visai priešingi nei meškos.Miega vasaros metu...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

šalta. (NE) slaptas dienoraštis odiniais viršeliais.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Daktarės Zaicevos dienoraštis